+420 773 400 501  

O nás

KDO JSME?

Společnost TENNANT patří k předním výrobcům špičkové čistící a úklidové techniky. Se svými výrobními závody v USA (Mineapolis a Holland), Nizozemí (Uden), Velké Británii (Northampton a Falkirk), Číně (Shanghai), Brazílii (Sao Paulo), více jak 3000 zaměstananci a rozsáhlou sítí obchodních partnerů je zastoupena v 66-ti zemích světa. Naše akcie jsou obchodovány na New York Stock Exchange pod symbolem TNC.

Od roku 2011 se můžeme pochlubit přímými zastoupeními v České a Slovenské republice prostřednictvím společností TCS Česká republika, s.r.o. a TCS Slovenská republika, s.r.o..

TCS = Tennant Cleaning Solutions.

Naší misí je:

  • Hledat nová a lepší řešení v oblasti čištění a úklidu, která zvyšují produktivitu, efektivitu a bezpečnost při zachování minimálních dopadů na životní prostředí

Naší vízí je:

  • Vytvářet čistší, zdravější a bezpečnější svět

CO NABÍZÍME?

Jedním slovem ŘEŠENÍ.

Komplexní řešení problematiky spojené s úklidem, zhodnotíme podmínky prostor, navrhneme optimální četnost, rychlost a způsob úklidu, vyspecifikujeme nasazení správné strojové technologie, doporučíme vhodné čistící a ošetřující prostředky, zajistíme pravidelné kontroly a servis úklidové techniky, pomůžeme řešit Váš problém.

Již od roku 1870 je jmého TENNANT spojeno s kvalitními produkty, inovativními řešeními a otevřeným přístupem k našim zákazníkům. Spokojenost klientů je naším prvořadým cílem a je ústředním bodem naší činnosti. Je to důvod a hlavní hnací motor vyrábět výkonné, kvalitní a bezpečné produkty a poskytovat širokou škálu prodejních a poprodejních služeb.

Vyzkoušejte si nás!

JAKÝ JE NÁŠ SORTIMENT?

Široké spektrum produktů – od profesionálních vysavačů, jednokotoučových rozmývacích strojů, leštiček, vysoušečů, čističů koberců, podlahových mycích automatů, zametacích strojů až po rozmanitou škálu komunální techniky a speciální mechanizaci – pomáhá udržovat vnitřní i venkovní prostory ČISTĚJŠÍ, ZDRAVĚJŠÍ A BEZPEČNĚJŠÍ.

Jsme bezesporu nejvlivnější technologický vynálezce v oblasti čištění a úklidu. Zavázali jsme se neustále prohlubovat porozumění požadavkům našich zákazníků a získávat představu o jejich naléhavých a neustále se měnících potřebách. Na tomto základě a s využitím 140-ti letých zkušeností uvádíme na trh nové a unikátní produkty, které se vyznačují především:

  • Nejvyšší kvalitou, spolehlivostí a nejlepším čistícím účinkem ve své třídě (CLEAN)
  • Nejvyšší produktivitou a efektivitou snižující požadavky a náklady na úklid (LEAN)
  • Šetrným a vstřícným přístupem k životnímu prostředí (GREEN)

Naše produkty Vás přesvědčí!

Kontaktujte nás

Pokud máte dotaz, poptávku nebo potřebujete znát cenu a dostupnost našich produktů, využijte náš poptávkový formulář.+420 773 400 501
info@tcs-czech.cz
https://www.tcs-czech.cz/